امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
پنج شنبه / ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۳:۲۱
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۴۱۵۹
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی تاکید کرد:

هم افزایی سازمان ها، صنایع و مراکز نیکوکاری استان در تهیه لوازم التحریر و تبلت دانش آموزان نیازمند

(پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰) ۱۳:۲۱

اولین جلسه ستاد احسان و نیکوکاری در جهت برگزاری جشن عاطفه ها به مناسبت سال تحصیلی جدید با محوریت تهیه بسته های لوازم تحریر برای دانش آموزان نیازمند، تهیه تبلت، برنامه ریزی در جهت استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری و موسسات خیریه و هم افزایی با سازمان ها و ادارت دولتی و غیر دولتی و صنایع استان برای تهیه مساعدت های نقدی و غیر نقدی برای دانش آموزان محروم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در این جلسه به همکاری سازمان ها، ادارت، صنایع استان و مراکز نیکوکاری نسبت به تهیه تبلت و لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند تاکید کرد.
مجید الهی راد با اشاره به نیازسنجی و شناسایی دانش آموزان نیازمند توسط مراکز نیکوکاری در محلات مختلف گفت: برنامه ریزی برای هدایت و جهت دهی به برنامه های مشترک مراکز نیکوکاری باید صورت پذیرد.
وی با بیان اینکه کمیته امداد خراسان شمالی به همت کمک های مردم سخاوتمند استان توانست رتبه پنجم کشور را در جشن عاطفه های سال گذشته کسب کند، افزود: طی سال قبل مردم سخاوتمند استان سه میلیارد و 400 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند مساعدت داشتند.
وی هم افزایی با موسسات خیریه رادر جهت تهیه لوازم مورد نیاز دانش آموزان مهم برشمرد و گفت: طی سال قبل بیش از 13 هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان تحت حمایت این نهاد توزیع شد و امیدواریم امسال نیز به همت نیکوکاران بتوانیم این بسته ها را تهیه و بین آنها توزیع کنیم.
وی همچنین به استفاده از ظرفیت رسانه ها، صدا وسیما و فضای مجازی در جهت جلب مشارکت مردمی تاکید کرد.
شایان‌ذکر است: برگزاری جلسات با صداوسیما و آموزش‌وپرورش در جهت تسریع در اجرای برنامه‌های جشن عاطفه‌ها از مصوبات این جلسه بود.
 

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید