امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۳
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۴۱۳۱
گزارشگر : ۴۴

محور گام دوم انقلاب، استفاده از ظرفیت‌های داخلی است

محور گام دوم انقلاب، استفاده از ظرفیت‌های داخلی است
(چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۴۳

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: محور گام دوم انقلاب، استفاده از ظرفیت‌های داخلی است و مسئولان حوزه‌های مختلف، باید از ظرفیت‌های کشور به خوبی در پیشبرد اهداف انقلاب در چهل سال دوم استفاده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: انقلاب اسلامی در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه پنجم حیات خود گذاشت که دشمنان گمان‌های باطلی در سر داشته و آرزو داشتند جمهوری اسلامی چهل سالگی را نبیند، اما ایران اسلامی با اقتدار بیشتر و پرقدرت‌تر از گذشته، نه تنها در فضای منطقه، بلکه در فضای بین الملل بیشتر حضور دارد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی نکاتی را برای ورود به دهه پنجم انقلاب مطرح کردند که چنانچه مطابق این سرفصل‌ها عمل شود و مسئولین در همه دولت‌ها و بخش‌های مختلف کشور، آن‌ها را رعایت کنند، قطعا جمهوری اسلامی به درجه ای از پیشرفت و توسعه خواهد رسید که می‌تواند الگویی برای پیشرفت سایر کشورهای منطقه به ویژه کشورهای اسلامی باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه اشاره می‌فرمایند که انقلاب اسلامی و نظام برخاسته از آن، از نقطه صفر آغاز شد؛ هیچ تجربه پیشینی و راه طی شده‌ای در برابر ما وجود نداشت، اما انقلابیون اسلامی همت کردند و با توکل به خدا و پیروی از اندیشه بزرگ حضرت امام(ره) انقلاب درخشیدن آغاز کرد.

عبادی افزود: مسئولان حوزه‌های مختلف، باید از ظرفیت‌های کشور به خوبی در پیشبرد اهداف انقلاب در چهل سال دوم استفاده کنند. مسئولان باید شعار «ما می‌توانیم» که حضرت امام(ره) آن را مطرح کردند را محقق کنند و از توان و ظرفیت داخل استفاده شود.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید