امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۹ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۷:۳۰
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۸۴۱۲۳
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس هیات امنای کمیته امداد:

پویش اطعام حسینی با نام سردار شهید سلیمانی مقدس شده است

(سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰) ۱۷:۳۰

رئیس هیات امنای کمیته امداد گفت: اجرای پویش اطعام حسینی (ع) با نام و یاد سردار شهید سلیمانی مقدس شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، آیت‌الله محسن کازرونی در همایش «مشارکت 55 هزار پایگاه مقاومت و گروه‌های جهادی محله‌محور سراسر کشور به نیابت از سیدالشهدای جبهه مقاومت و خدمت» با تقدیر از همراهی بسیج در پویش اطعام و احسان حسینی افزود: این پویش با نام و یاد سردار شهید سلیمانی مقدس و معتبر شده است.
 
وی با بیان روایتی از امام حسین (ع) ادامه داد: اباعبدالله الحسین (ع) خطاب به یاران خود می‌گوید «هرکس که به نفع او بر خدا اجری هست برخیزد».
 
رئیس هیات امنای کمیته امداد با تشریح مراتب کار خیر نزد خداوند اضافه کرد: اطعام نیازمندان یک عنایت ویژه بهشتی است که در سوره‌های مختلف قرآن به آن اشاره شده است.
 
آیت‌الله کازرونی خاطرنشان کرد: در جامعه‌ای که خیر و احسان شکل نگرفته است، تکامل و پیشرفت معنوی جایگاهی ندارد و جامعه مورد نظر قرآن اهل کرامت ایتام است.
 
وی توجه به خانواده‌های محروم و نیازمند را محور پویش اطعام حسینی عنوان کرد و گفت: جز تکریم و تقدیر نمی‌توان در خصوص این پویش مطلبی بیان کرد و این ره‌توشه‌ای برای آیندگان است.
 
رئیس هیات امنای کمیته امداد با اشاره به تشکیل دولت سیزدهم با شعار حمایت از اقشار مستضعف و محروم تاکید کرد: مساله تورم و کاهش ارزش پول ملی، ارزش مستمری مددجویان را کاهش داده و مشکلات فراوانی برای آنان ایجاد کرده است و ضرورت دارد با توسعه اشتغال و سرمایه‌گذاری مولد، اقدامی اساسی برای نیازمندان انجام شود.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید