امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۸ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۱:۳۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۴۰۸۶
گزارشگر : ۴۴
در سال گذشته انجام شد؛

ایجاد 10 هزار فرصت شغلی در سیستان‌وبلوچستان

ایجاد 10 هزار فرصت شغلی در سیستان‌وبلوچستان
(دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰) ۱۱:۳۹

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: سال گذشته حدود 212 میلیارد تومان جذب منابع بانکی برای وام اشتغال مددجویان داشتیم و نزدیک به 10 هزار فرصت شغلی ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان در بازدید از دفتر خبرگزاری ایرنا، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله(ع) و همچنین تبریک هفته دولت، گفت: در دنیای امروز، رسانه نقش بی بدیلی دارد و نمی‌توان از این نقش، به‌راحتی گذشت.

وی بیان کرد: کمیته امداد حضرت امام(ره) خدمات فراوانی به قشر محروم و نیازمند جامعه ارائه می‌دهد که اگر همراهی و همکاری رسانه‌ها نباشد، نمی‌توان این خدمات را به‌خوبی منعکس کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: کمیته امداد در سیستان و بلوچستان علاوه بر خدمت رسانی، امنیت خاطر برای مخاطب خود فراهم می‌کند، پیام رسانی و اطلاع رسانی شما به مخاطب بسیار کمک می‌کند تا از روند کار کمیته امداد اطلاع پیدا کنند.

وی گفت: در سال گذشته حدود پنج هزار و ۶۰۰ سری جهیزیه در استان توزیع شد که این عدد در کلام ساده است و در عمل باید دید چه اتفاقی افتاده، هر سری جهیزیه حدود ۲۰ میلیون تومان در بازار قیمت داشت.

عبادی اظهار کرد: سال گذشته چیزی حدود 212 میلیارد تومان جذب منابع بانکی برای وام اشتغال مددجویان داشتیم و نزدیک به 10 هزار فرصت شغلی ایجاد شد.

وی ادامه داد: بیان این اعداد در کلام ساده است و باید به مردم هم اعلام شود، به فرموده مقام معظم رهبری در هفته دولت گوشه‌ای از خدمات نظام را باید به مردم بیان کنیم و دشمن را هم در تبلیغات علیه نظام ناامید کنیم.

این مقام مسئول اظهار کرد: سیستان و بلوچستان به دلیل نوع بافت جمعیتی، شرایط منطقه ای و خشکسالی‌هایی که حاکم شده است بالاترین خانواده تحت حمایت را در کشور دارد.
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید