امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۷:۲۰
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۸۳۹۹۲
گزارشگر : ۴۸۷
با امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد و دفاتر پیشخوان دولت؛

امکان ثبت و پیگیری درخواست مددجویان از طریق دفاتر پیشخوان دولت فراهم شد

(سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰) ۱۷:۲۰

با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و دفاتر پیشخوان دولت، امکان ثبت و پیگیری درخواست خدمات متقاضیان و مددجویان در دفاتر پیشخوان دولت فراهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، تفاهم‌نامه میان کمیته امداد و دفاتر پیشخوان دولت با حضور مصطفی خاکسار، قائم‌مقام کمیته امداد و علی فلاح حقیقی، مدیرعامل شرکت پیشخوان خدمات ایرانیان امضا شد.
قائم‌مقام کمیته امداد در این مراسم با تشریح اهداف تفاهم‌نامه مشترک گفت: با اجرای این تفاهم‌نامه امکان ثبت و پیگیری درخواست‌های متقاضیان و مددجویان در دفاتر پیشخوان دولت مهیا می‌شود.
 
وی ادامه داد: با استفاده از زیرساخت فنی دفاتر پیشخوان دولت، ثبت و پیگیری درخواست‌های مددجویان برای دریافت خدمت از کمیته امداد تسهیل می‌شود.
 
وی با اشاره به ضرورت توسعه خدمات الکترونیک برای جامعه هدف کمیته اضافه کرد: فراهم شدن زمینه ثبت و پیگیری درخواست‌های مددجویان در دفاتر پیشخوان دولت، در راستای امداد الکترونیک، اجرا می‌شود.
 
خاکسار با تاکید بر اهمیت حفظ امانت در محرمانگی اطلاعات خانوارهای مددجو، خاطرنشان کرد: خدمات در نظر گرفته شده برای مددجویان از طریق دفاتر پیشخوان دولت، پس از مستندسازی و پیش‌بینی موارد قانونی، از طریق سایت epishkhan.ir قابل ارائه خواهد بود.
 
قائم‌مقام کمیته امداد اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونا و به منظور تسهیل در دسترسی متقاضیان به خدمات کمیته امداد، برنامه این نهاد توسعه روش‌های الکترونیک است که تفاهم‌نامه با دفاتر پیشخوان دولت در همین راستا اجرایی خواهد شد.
 
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید