امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۲ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۰۷:۲۷
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۸۳۶۵۲
گزارشگر : ۹۷
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد:

290 هزار پرس غذای گرم و 5000 بسته معیشتی بین مددجویان یزدی توزیع شد

(سه شنبه ۱۲ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۷:۲۷

این نهاد در روز عید سعید غدیر خم با مشارکت مردم خیراندیش استان یزد نسبت به طبخ و توزیع 290 هزار پرس غذای گرم و توزیع 5000 بسته معیشتی در بین مددجویان تحت حمایت در قالب طرح "اطعام علوی" اقدام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، بابیان اینکه امسال نیز آشپزخانه‌های علوی در شب و روز عید غدیر خم با مشارکت خیران همکاری مراکز نیکوکاری راه‌اندازی شد، گفت: این نهاد در روز عید سعید غدیر خم با مشارکت مردم خیراندیش استان یزد نسبت به طبخ و توزیع 290 هزار پرس غذای گرم و توزیع 5000 بسته معیشتی در بین مددجویان تحت حمایت در قالب طرح "اطعام علوی" اقدام کرد.

وی افزود: ارزش غذای طبخ شده برای نیازمندان در این ایام شش میلیارد و 380 میلیون تومان و ارزش بسته‌های معیشتی توزیع‌شده در روز عید سعید غدیر خم بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت نیز یک میلیارد و 500 میلیون تومان بوده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد ادامه داد: طبخ و توزیع اطعام گرم در بین مددجویان و مستمندان تا روز مباهله پیامبر اسلام (ص) همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند به‌صورت غیرحضوری از طریق کد دستوری #۸۸۷۷*تلفن همراه و همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ در این امر خیر شرکت کنند.

مشعل چی یادآور شد: ۲۸۰۰ رأس گوسفند با مشارکت مردم خیراندیش و نیکوکار استان یزد در قالب طرح "نذر قربانی، ذبح ابراهیمی" تهیه و در روز عید سعید قربان پس از ذبح و بسته‌بندی با همکاری کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید