امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۱۱:۴۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۳۶۴۳
گزارشگر : ۹۴

توزیع 9 تن گوشت قربانی بین مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

(دوشنبه ۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۱:۴۳

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پویش نذر قربانی امسال از عید قربان تا عید غدیر خم 9 تن گوشت قربانی بین نیازمندان و خانواده‌های مددجویان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مصاحبه با صداوسیمای مرکز استان، گفت: با اهداء 500 رأس دام سبک توسط مردم خیر و نیکوکار استان، 9 تن گوشت قربانی تهیه و بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع شد.
وی با اشاره به اینکه هرسال کمیته امداد در عید سعید قربان، گوشت‌های قربانی اهدایی را بین خانواده‌های موردحمایت توزیع می‌کند، بیان کرد: امسال نیز در پویش نذر قربانی از عید سعید قربان تا غدیر خم، نذورات مردم نیکوکار استان، جمع‌آوری و به نیازمندان واقعی اختصاص یافت.
مبشری به توزیع غذای گرم بین خانواده‌های نیازمندان اشاره و بیان کرد: در زمینه نذورات مردمی 70 هزار پرس غذای گرم و 16 هزار بسته غذایی از خیران جمع‌آوری و به خانواده‌های نیازمندان اهداء شد.
وی با اشاره به اینکه ارزش نذورات اهدایی به نیازمندان در پویش نذر قربانی امسال سه میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است، تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، نذر‌های قربانی خیران و سبدهای غذایی با اولویت خانوار‌های سالمند، زنان سرپرست خانوار، ایتام، کودکان بد سرپرست و خانوار‌های دارای بیمار صعب‌العلاج توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در پایان با تقدیر از مردم خیر و نیکوکار هم استانی گفت: کمیته امداد در هر زمان و هر شرایطی آماده دریافت نذورات مردمی برای کمک به نیازمندان است.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید