امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۰۷:۳۲
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۳۶۳۰
گزارشگر : ۱۰۵
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران مطرح کرد:

برگزاری کلاس های آشنایی با بازاریابی و فروش در فضای مجازی بصورت آنلاین برای مددجویان

(دوشنبه ۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۷:۳۲

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: کلاس های آموزشی آنلاین با همکاری پارک علم و فناوری استان برای مددجویان تحت حمایت در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، سید علی اصغر رضایی طالشی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: این کلاس آموزشی، برای مددجویان واجد شرایط در شهرستان های نکا، بهشهر، نوشهر و عباس آباد در شبکه نوآوری و فناوری (مینونت) شروع به کار کرده است.

وی با اشاره به سرفصل های آموزشی مقدماتی و پایدار سازی دراین شبکه افزود: با برنامه ریزی انجام شده این کلاس آموزشی برای مددجویان سایر شهرستان ها با اولویت کسانی که در شرف اجرای طرح اشتغال و راه اندازی شغل هستند، برگزار خواهد شد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران به ارائه خدمات مهارت آموزی به مددجویان اشاره و تصریح کرد: ازابتدای سالجاری تاکنون ۳۶۲ مددجو از آموزش های مهارت آموزی بمنظور آماده سازی برای ورود به بازار کار بهره مند شدند.

وی با بیان اینکه این آموزش ها باهدف افزایش ضریب پایداری مشاغل ایجاد شده توسط مددجویان برگزار می شود، گفت:به مددجویان ، فرزندان آنان و بویژه زنان سرپرست خانوار این آموزش ها ارائه شده است.

رضایی با اشاره به کاریابی برای مددجویان تحت حمایت افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون برای ۱۵۲ مددجو کاریابی صورت گرفت که تمامی این افراد از بیمه تامین اجتماعی و حقوق و مزایای قانون کار بهره مند شدند.

 

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید