امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۳۶۱۱
گزارشگر : ۸۰
در دهه ولایت صورت گرفت؛

کمک 155 میلیونی خیران به نیازمندان آبگرم

(یکشنبه ۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۴۴

رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: طی ایام عید سعید قربان تا عید سعید غدیر(دهه ولایت) نیکوکاران 155 میلیون تومان به نیازمندان آبگرم کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ همت امانی بیان کرد: کمک به نیازمندان و محرومان مسیری است که همیشه تازه و نشاط آفرین است از این رو در مناسبت های مختلف شاهد حضور خیران و نیکوکاران هستیم.

وی ادامه داد: در عید سعید قربان مردم خیر و نیکوکاران آبگرمی با پرداخت کمک های خود 20 رأس گوسفند و یک رأس گاو به نیازمندان و محرومان اهداء کردند که ارزش مجموع این عیدی نیکوکاران بالغ بر 70 میلیون تومان است.

رئیس کمیته امداد آبگرم اضافه کرد: در روز عید سعید غدیر نیز با کمک خیران و نیکوکاران اقلام لازم برای اطعام نیازمندان تهیه و هزار و 500 پرس غذا طبخ و میان محرومان و نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: همچنین در این روز 300 بسته شیرینی بین نیازمندان و محرومان توزیع شد که جریان طبخ و توزیع غذا و تهیه و توزیع شیرینی همه کارها با همت و تلاش اقشار مختلف مردم اجرایی شد.

امانی عنوان کرد: یکی از خیران و نیکوکاران نیز 30 میلیون تومان به سادات نیازمند اهداء کرد تا برای مصارف ضروری آنها هزینه شود.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را با مراجعه به دفتر کمیته امداد آبگرم و یا از طریق کد مهربانی # 0282*8877* که به صورت شبانه روزی فعال است، اهداء کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید