امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۳۶۱۰
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمیته امداد اداره الموت شرقی اعلام کرد؛

طبخ و توزیع شش هزار پرس غذا در روز عید غدیر

(یکشنبه ۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۲۹

رئیس کمیته امداد اداره الموت شرقی گفت: همزمان با عید سعید غدیر شش هزار پرس غذا طبخ و میان نیازمندان بخش الموت شرقی توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید رشوند بیان کرد: یکی از برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) استفاده از همکاری و همراهی اقشار مختلف مردم برای خدمت به محرومان است.

وی ادامه داد: این همکاری و هم افزایی در زمینه ها و مناسبت های مختلف وجود دارد از جمله طی روزهای اخیر با  همکاری ستاد صیانت غدیر، شش هزار پرس غذای گرم در روستای شورستان طبخ و در 32 روستای منطقه توزیع شد.

رئیس کمیته امداد اداره الموت شرقی اضافه کرد: همچنین در روز عید سعید قربان نیز با همکاری چند تن از خیران 50 بسته گوشت قربانی میان نیازمندان توزیع شد.

وی عنوان کرد: طی سه ماهه نخست سال جاری مردم نیکوکار به نیازمندان الموت غربی بیش از 895 میلیون تومان مساعدت کرده اند که در قالب های مختلف نقدی و غیرنقدی بوده است.

رشوند با اشاره به شرایط متفاوت خدمت رسانی به نیازمندان و در الموت تصریح کرد: با توجه به پراکندگی روستاها در منطقه الموت و دسترسی سخت به برخی از روستاها، همکاری هرچه بیشتر اقشار مختلف مردم در ارائه خدمت مناسب به محرومان و نیازمندان تأثیر بسزایی دارد.

وی یادآورشد: مردم نیکوکار می توانند از طریق کد مهربانی # 0288*8877* کمک های خود را به صورت غیرحضوری، شبانه روزی و از هر نقطه ای برای محرومان و نیازمندان اهداء کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید