امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
شنبه / ۹ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۳۵۹۴
گزارشگر : ۸۰
همزمان با عیدغدیر صورت گرفت؛

توزیع دو هزار پرس غذا میان نیازمندان بخش دشتابی

(شنبه ۹ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۰۴

رئیس کمیته امداد اداره دشتابی بیان کرد: در ایام عید سعید غدیر با همت نیکوکاران در مرکز نیکوکاری شهرستانک دو هزار پرس غذا طبخ و میان نیازمندان و محرومان توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ یوسف رحمانی طاهری بیان کرد: خدمت رسانی به محرومان حرکتی توقف ناپذیر است و در هر مناسبت و هر روزی جریان نیکوکاری استمرار دارد.

وی ادامه داد: در عید سعید قربان با همت مردم نیکوکار 55 بسته گوشت میان نیازمندان و محرومان منطقه توزیع شد تا شیرینی این عید در میان خانواده های محروم بیش از پیش شود.

رئیس کمیته امداد اداره دشتابی اضافه کرد: در ادامه در روز عید سعید غدیر خم تلاش های مردمی در مرکز نیکوکاری صاحب الزمان (عج) شهرستانک به ثمر نشست و دیگ های آشپزخانه مسجد صاحب الزمان (عج) روشن شد تا گرمای نیکوکاری در روز عید ولایت امیرالمومنین علی (ع)، سفره های محرومان این منطقه را پربرکت کند.

وی تصریح کرد: با همت نیکوکاران برنج ایرانی و گوشت مورد نیاز تأمین شد تا در این روز پربرکت دو هزار پرس غذا پخت و توزیع شود که کار پخت و توزیع نیز توسط نیروهای مردمی انجام شد.

رحمانی طاهری یادآورشد: عموم مردم نیکوکار برای اهدای کمک های خود می توانند علاوه بر مراجعه به دفتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و مراکز نیکوکاری از طریق کد مهربانی  # 02813*8877* نیز اقدام کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید