امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
شنبه / ۹ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۳۵۹۳
گزارشگر : ۸۰
همزمان با اعیاد قربان و غدیر صورت گرفت؛

کمک 121 میلیون تومانی خیرین به سه مددجوی الموت غربی

(شنبه ۹ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۰۶

رئیس کمیته امداد الموت غربی بیان کرد: در ایام فرخنده دهه ولایت (عید عید قربان تا غدیر) خیرین و نیکوکاران بخش الموت غربی، 121 میلیون تومان کمک به نیازمندان منطقه اهداء کردند که صرف تهیه جهیزیه، کمک هزینه رهن منزل و کمک به خرید یک دستگاه کولر شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ جواد میرزاپور بیان کرد: مناسبت های مختلف فرصتی برای شاد شدن و شاد کردن خانواده است و یکی از راه های شاد کردن خود و خانواده کار نیک است.

وی ادامه داد: با این کارهای نیک است که بلا را از خود دور می کنیم و شادی و نشاط را برای امروز و فردای قیامت خریداری می کنیم تا در روز محاسبه اعمال، همین کمک هایی که شاید امروز اندک به نظر بیاید ولی در آن روز دستگیر ما خواهند بود.

رئیس کمیته امداد الموت غربی اضافه کرد: در ایام فرخنده دهه ولایت (عید عید قربان تا غدیر) خیرین و نیکوکاران بخش الموت غربی، 121 میلیون تومان کمک به نیازمندان منطقه اهداء کردند که صرف تهیه جهیزیه، کمک هزینه رهن منزل و کمک به خرید یک دستگاه کولر شده است.

وی افزود: مبلغ پنج میلیون تومان کمک هزینه رهن منزل به یکی از مددجویان سادات و پنج میلیون تومان کمک هزینه برای خرید یک دستگاه کولر یکی از مددجویان اهداء شد.

میرزاپور عنوان کرد: طی سه ماهه نخست سال جاری نیکوکاران  بیش از 978 میلیون تومان کمک به نیازمندان و محرومان الموت غربی داشته اند که امیدواریم با افزایش این کمک ها شاهد ارتقای خدمت رسانی به محرومان باشیم.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را از طریق کد مهربانی # 0289*8877* به نیازمندان و محرومان الموت غربی اهداء کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید