امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۵ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۳۵۲۱
گزارشگر : ۸۰
تاکنون صورت گرفته است؛

مشارکت پنج میلیاردی مردم قزوین در طرح نذر و قربانی

(سه شنبه ۵ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۵۰

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: مردم استان قزوین تاکنون پنج میلیارد تومان در طرح نذر و قربانی مشارکت کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی بیان کرد: طرح نذر و قربانی در سال جاری نیز برگزار شد و مثل همیشه مردم نیکوکار استان قزوین در این طرح نیز مشارکت قابل تقدیری داشتند.

وی ادامه داد: تعدادی از مردم نیکوکاری که توانایی داتشند به تناسب استطاعت مالی گوسفند خریداری و گوشت آن را بسته بندی و در میان نیازمندان و محرومان توزیع کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: بخشی از مردم نیز که توانایی خرید یک گوسفند را نداشتند نیز با اهدای مبلغی برای خرید جمعی دام برای اهدای گوشت نذری مشارکت کردند.

وی اعلام کرد: در مجموع مردم استان قزوین تاکنون پنج میلیارد تومان در طرح نذر و قربانی مشارکت کرده اند که گوشت نذری اهدایی به سرعت میان نیازمندان توزیع شده است.

فرهادی عنوان کرد: کار کمک به نیازمندان همچنان ادامه دارد و ما به طور مرتب و مستمر آماده دریافت هر نوع کمک از سوی مردم نیکوکار و تحویل آن به نیازمندان براساس نیت آنان هستیم.

وی تصریح کرد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا مراکز نیکوکاری تحویل دهند و یا برای مشارکت در طرح های مختلف رسیدگی به محرومان با شماره 33808 تماس بگیرند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: علاوه بر این روش ها؛ امکان کمک غیرحضوری از طریق کد مهربانی#028*8877* نیز فراهم است که در این روش نیازی به اینترنت نبوده و خدمات به صورت شبانه روزی به نیازمندان ارائه می شود.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید