امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۳۰ تیر ۱۴۰۰ / ۰۶:۰۹
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۳۴۴۷
گزارشگر : ۸۴
هم زمان با عید سعید قربان؛

ذبح سه هزار راس دام در قربانگاه های ابراهیم امیرآبادیان /رشد سه برابری مشارکت خیرین در سال جاری

(چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰) ۰۶:۰۹

هم زمان با عید سعید و با مشارکت خیرین سه هزار راس دام به ارزش هفت میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان در قربانگاه های ابراهیم قربانگاه های در سراسر استان سمنان ذبح شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان همزمان با عید سعید قربان در شهرستان شاهرود با اشاره به برگزاری جشن ذبح عظیم در استان سمنان، افزود: همزمان با سراسر استان  قربانگاه ها در تمام شهرستان ها  برپا شد. 
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با تأکید بر اینکه گوشت های جمع آوری شده و کمک های نقدی عید قربان به نیازمندان واقعی جامعه اختصاص می یابد، گفت: ارزش دام‌های قربانی شده بالغ بر هفت  میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان  بوده است.
 
مسعودیان راد با  تاکید بر رسیدگی فوری به نیازمندان افزود: این آیین به گونه ای برنامه ریزی شد تا گوشت های جمع آوری شده و کمک های نقدی عید قربان، در سریع ترین زمان به دست نیازمندان برسد.
 
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه نزدیک به سه هزار راس دام در این رو خجسته ذبح شد، اذعان داشت:  ارزش تقریبی هر دام معادل دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است. 
 
وی به ایجاد قربانگاه با مجوز و هماهنگی اداره کل دامپزشکی، شبکه بهداشت و شهرداری‌ها، دهیاری ها  استان سمنان در شهر و روستاهای  خبر داد و  گفت: در شهرها و مناطقی که وضعیت قرمز کرونایی اعلام شده است، ذبح عظیم در کشتارگاه ها با رعایت کامل نکات بهداشتی و در شهرهای با وضعیت مطلوب در قربانگاه ها اجرا شد.
 
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان به مشارکت ابراهیم امیرآبادیان، ابراهیم قربانگاه های ایران با اهدای ۲۰۰ دام سبک در عید قربان خبر داد و افزود: این خیر نام آور و نام آشنای استان امسال هم مانند سال های گذشته در این طرح عظیم مشارکت کرد.
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید