امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲۹ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۱۸
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۳۴۳۶
گزارشگر : ۷۸

کد آسان پرداخت #8877* آماده جمع‌آوری نذورات عید قربان مردم نیکوکار/174 پایگاه آماده دریافت نذورات مردمی در عید قربان

(سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰) ۱۲:۱۸

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: مردم سخاوتمند استان می‌توانند در عید سعید قربان با استفاده از روش‌های الکترونیکی، نذورات خود را به نیازمندان اهدا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه امسال بیش از 174 پایگاه در استان برای جمع‌آوری نذورات مردمی برپاست، گفت: این پایگاه‌ها دفاتر کمیته امداد، قربانگاه‌ها و مراکز نیکوکاری سطح استان است و مردم نیکوکار می‌توانند مانند سال‌های گذشته در این عید باسعادت، نذورات خود را برای کمک به نیازمندان به پایگاه‌های کمیته امداد اهدا کنند.
وی با اشاره به اینکه فردا چهارشنبه 30 تیرماه، 12 قربانگاه به‌منظور جمع‌آوری نذورات مردمی در سطح استان دایر است تصریح کرد: علاوه بر جمع‌آوری نذورات غیر نقدی مردم شامل گوسفند زنده و گوشت گرم، نذورات نقدی خیران نیز جمع‌آوری و به نیابت از ایشان، برای خرید گوسفند، ذبح و توزیع گوشت قربانی بین مددجویان در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام می‌شود.
وی یادآور شد: فردا مراسم آغاز به کار قربانگاه در مرکز استان (شهرستان بجنورد) در محل معصوم زاده، ساعت 8 صبح با حضور نماینده ولی‌فقیه و سایر مسئولان استانی برگزار می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی تأکید کرد: ذبح قربانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نظارت شبکه دامپزشکی استان صورت خواهد گرفت.
الهی راد بابیان اینکه مردم نوع‌دوست استان می‌توانند در حد توان مالی با اهدای کمک نقدی به کمیته امداد در طرح نذر قربانی مشارکت کنند، افزود: کمیته امداد با پرداخت بخشی از هزینه خرید گوسفند به ترویج این کار خیر کمک می‌کند.
وی به شیوه‌های پرداخت کمک و نذورات از طریق کدهای آسان پرداخت اشاره کرد و گفت: نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری #058*8877* کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند، همچنین امکان پرداخت نذورات از طریق سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir و شماره کارت 6037997950030610 فراهم‌شده است.


انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید