امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
دوشنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۰
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۳۴۱۶
گزارشگر : ۹۰
معاون اشتغال کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

بهره مندی 493 مددجوی استان مرکزی از آموزش‌های اشتغال

(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۱۲:۲۰

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: در سه ماهه نخست امسال برای 493 نفر از متقاضیان وام اشتغال و دریافت کنندگان وام اشتغال ، آموزشهای کسب وکار خودکفایی ارائه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، مجید مشهدی، بابیان این مطلب که آموزش کسب و کار یکی از ارکان برنامه‌های اشتغال خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد است، گفت: آموزش‌های مهارتی به مددجویان کمیته امداد سبب توانمندسازی آنها در حرفه‌های گوناگون ، دستیابی به شغلی پایدار و مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی شده است.

وی افزود: در سه ماهه نخست امسال برای 493 نفر از متقاضیان وام اشتغال و دریافت کنندگان وام اشتغال ، آموزشهای کسب وکار خودکفایی ارائه شده است.

مشهدی در ادامه گفت: در مدت مشابه سال گذشته تعداد 129 مددجو از آموزش‌های اشتغال بهره‌مند شدند که این تعداد در سه ماه سال جاری به نسبت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته است.

وی اضافه کرد : مددجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی می توانند از تسهیلات اشتغال کمیته امداد برای ایجاد کسب و کار مناسب و رسیدن به استقلال مالی استفاده کنند.

این مقام مسئول درباره گروه مخاطبان آموزش‌های اشتغال کمیته امداد توضیح داد و گفت: این آموزش‌ها با هدف پایدارسازی طرح‌های اشتغال، به روزرسانی مهارت‌ها و افزایش بهره‌وری به مجریان طرح‌های اشتغال ارائه می‌شود.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید