امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
دوشنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۱
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۸۳۴۰۷
گزارشگر : ۱۰۱

اعلام آمادگی کمیته امداد برای دریافت و توزیع نذورات عید قربان

(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۱۲:۲۱

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از اعلام آمادگی این نهاد برای دریافت نذورات و قربانی خیران و توزیع آن در بین نیازمندان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید علی موسوی جم ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید قربان عنوان کرد: به همین مناسبت  با هماهنگی های صورت گرفته شده برنامه هایی پیش بینی شده که در این عید،  قربانی و نذورات خیران به دست نیازمندان واقعی برسد.

وی افزود: در هر شهرستان 10 روستای بزرگ که هر ساله بیشترین قربانی را دارند شناسایی شده که همکاران با حضور در این روستاها قربانی و نذورات خیران را در بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت این نهاد در آن مناطق توزیع خواهند کرد.

دکتر موسوی جم گفت: این نهاد با رعایت ضوابط بهداشتی اعلامی سازمان دامپزشکی و مرکز بهداشت در کلیه دفاتر کمیته امداد و منازل خیران آماده ذبح، بسته بندی و توزیع گوشت قربانی و نذورات آن در بین نیازمندان واقعی است.

وی افزود: برای این کار نیروی انسانی و امکانات لازم پیش بینی شده و خیرانی که می خواهند نذورات آنها در اسرع وقت و بهترین شکل به دست نیازمندان برسد می توانند از طریق این نهاد اقدام کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان عنوان کرد: امکان کمک غیر حضوری از طریق واریز به شماره کارت 6037991899967743  و همچنین واریز از طریق شماره گیری کد #087*8877*  برای این عید پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید