امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
دوشنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۰ / ۰۹:۳۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۳۴۰۳
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد؛

حمایت 30 هزار حامی از هشت هزار فرزند یتیم و محسنین

(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۰۹:۳۴

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر حدود 30 هزار حامی خیر و نیک اندیش، برای حمایت از هشت هزار و 478 فرزند یتیم و محسنین با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری دارند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در دیدار با مدیرعامل شرکت تولیدی خوشخواب بیان کرد: اساس کار کمیته امداد امداد امام خمینی (ره) ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری است.

وی ادامه داد: انفاق و نیکوکاری یعنی نسبت به دیگران بی تفاوت نباشیم و برای هموطنان نیازمند و مشکلات آنها نیز دغدغه داشه باشیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: انگیزه خدمت به محرومان مستلزم داشتن دارایی و تمکن مالی نیست بلکه هر کسی می تواند برای خدمت به محرومان به هر طریقی کخه می تواند اقدام کند و کمک به محرومان را در فهرست برنامه زندگی خود داشته باشد.

وی افزود: هر حامی بعد از انتخاب فرزند تحت حمایت خویش، شماره حسابی را برای پرداخت کمک دریافت می کند البته در این میان میزان کمک و تعداد دفعات به طور کامل در اختیار حامی است و هر گونه افزایش یا کاهش کمک با مدیرت خود حامی خواهد بود.

حق گویان اعلام کرد: در حال حاضر حدود 30 هزار حامی خیر و نیک اندیش، برای حمایت از هشت هزار و 478 فرزند یتیم و محسنین با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری دارند.

وی تصریح کرد: حامیان فرزندان ایتام و محسنین از اقشار مختلف هستند که هر کدام براساس توان و نیّت خویش کمک هایی را به فرزندان تحت حمایت خود اهداء می کنند .

در ادامه مدیرعامل شرکت خوشخواب عنوان کرد: شرکت خوشخواب صندوق قرض الحسنه ای در فضای داخلی شرکت دارد تا برای تأمین نیاز پرسنل اقدام شود البته در کنار این اقدام، برای کمک به نیازمندان و محرومان از ظرفیت های مختلف شرکت و پرسنل استفاده می کنیم.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید