امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
یکشنبه / ۲۷ تیر ۱۴۰۰ / ۱۵:۲۰
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۸۳۳۹۵
گزارشگر : ۳۸

فولاد هرمزگان حامی 2000 یتیم شرق استان شد

(یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰) ۱۵:۲۰

تفاهم نامه سه جانبه کمیته امداد امام خمینی (ره)، شرکت فولاد هرمزگان و استانداری برای حمایت از 2000 یتیم شرق استان منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ؛ جلیل تراهی ، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص گفت: با همکاری استانداری هرمزگان در راستای مسئولیت های اجتماعی و ایفای نقش بنگاه ها و صنایع بزرگ اقتصادی استان، "شرکت فولاد هرمزگان" به عنوان یکی از صنایع مهم استان حمایت 2000 نفر از ایتام شرق استان هرمزگان  را بر عهده گرفت.

تراهی افزود: در همین راستا تفاهم نامه سه جانبه کمیته امداد امام خمینی (ره)، شرکت فولاد هرمزگان و استانداری برای حمایت از ایتام شرق استان منعقد شد و  فولاد هرمزگان حمایت از  تعداد 2000 یتیم تحت حمایت این نهاد را  عهده دار شد.

 مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان ضمن تشکر و قدردانی از مهندس معروف خانی، مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان به واسطه همکاری در جهت حمایت از ایتام این نهاد، گفت: امیدواریم با تداوم حمایت‌ها و مشارکت‌های این بنگاه‌ها بتوانیم مشکلات اساسی خانواده‌های ایتام و نیازمندان استان هرمزگان را برطرف نماییم.

این مقام مسئول یادآور شد: از ابتدای اجرای طرح پویش ایران مهربان (15 شهریور 1399) تا کنون، تعداد 28 هزار و 500  حامی جدید حمایت از فرزندان ایتام و محسنین این نهاد در هرمزگان را عهده دار شدند.

تراهی تصریح کرد : درحال حاضر 15 هزار و 327 یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان می باشند که آحاد مردم می‌توانند با مراجعه حضوری به واحد اکرام ایتام و یا با شماره تلفن 07633670934 و همچنین ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ جهت ثبت‌نام اکرام ایتام اقدام و در این طرح خداپسندانه مشارکت نمایند.

شایسته ذکر است جلیل تراهی، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از اقدامات ارزشمند خانم دکتر شیبانی، معاون منابع انسانی استانداری هرمزگان بواسطه پیگیری در تحقق هدفگذاری انجام شده در پویش ایران مهربان تقدیر و قدردانی نمود.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید