امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
شنبه / ۲۶ تیر ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۳۳۵۰
گزارشگر : ۸۰

رئیس جدید کمیته امداد طارم سفلی منصوب شد

(شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰) ۱۱:۰۷

با صدور حکمی از سوی مدیرکل کمیته امداد استان قزوین، مهرعلی سیاکالی مرادی به عنوان رئیس جدید کمیته امداد طارم سفلی منصوب شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ با حضور قائم مقام کمیته امداد استان قزوین، رئیس جدید اداره کمیته امداد طارم سفلی منصوب شد.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین در این مراسم بیان کرد: همه دستگاه های اجرایی محل خدمت به مردم است ولی خدمت در کمیته امداد امام خمینی (ره) قداست ویژه ای دارد چراکه این نهاد محل خدمت به اقشار نیازمند و محروم است.

حجت اله غلامی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) با خدمت به نیازمندان نه تنها برای بهبود وضعیت زندگی محرومان و ایجاد زندگی توأم با عزت برای آنها تلاش می کند بلکه با ارائه این خدمات مانع از بروز آسیب های اجتماعی و ایجاد شکاف بیشتر اقتصادی و اجتماعی در جامعه می شود.

وی عنوان کرد: پس از عبادت خداوند سبحان بالاترین عبادت ها خدمت به مردم است و در شرایط حاضر که در جنگ اقتصادی هستیم، خدمت به محرومان یعنی حضور در خط مقدم دفاع از کشور، چراکه دشمن می خواهد با فشار اقتصادی و ایجاد مشکلات مختلف، کشور را در زمینه اجتماعی و سیاسی با چالش و مشکل مواجه کند.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری بر خدمت به مردم به ویژه محرومین و آسان کردن زندگی برای آنان تاکید دارند، ما نیز به تأسی و تبعیت از این کلام نافذ تلاش کرده ایم تا جایی که ممکن است به حل مشکلات مالی و معیشتی مردم کمک کنیم.

وی اظهارکرد: معتقدیم اگر نتوانیم گره ای از مشکلات مردم باز کنیم، کار ما ارزشی نخواهد داشت از همین رو انتصاب ها تنها بر بار مسئولیت ما می افزاید چراکه هر آغاز مسئولیتی پایانی دارد ولی آنچه باقی می ماند کارنامه ای است که در درگاه الهی باید برای آن باید پاسخگو باشیم.

در ادامه ضمن تقدیر از زحمات آقای ایرج محمدی، مهرعلی سیاکالی مرادی به عنوان رئیس جدید کمیته امداد طارم سفلی معرفی شد.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید