امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
پنج شنبه / ۲۴ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۵
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۸۳۳۳۸
گزارشگر : ۴۸۷
مدیرکل دفتر مسکن و مهندسی ساختمان کمیته امداد اعلام کرد:

ارائه ۱۵۲ هزار خدمت مسکن به مددجویان در سال ۹۹

(پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰) ۱۲:۲۵

مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از ارائه ۱۵۲ هزار خدمت مسکن به مددجویان در سال ۹۹ خبر داد و گفت: در صورت تامین مصالح مورد نیاز، مسکن مددجویان زلزله‌زده سی‌سخت تا پیش از فصل سرما تحویل خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، احمدرضا دالوند در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد از روند بازسازی منازل مددجویان زلزله‌زده سی‌سخت بازدید کرد.
 
وی مسکن را یکی از شاخصه‌های توانمندسازی مددجویان عنوان کرد و افزود: بحث مسکن موضوع بسیار گران‌قیمتی است که ۴۰ تا ۶۰ درصد هزینه یک خانوار مددجو را به خود اختصاص می‌دهد.
 
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد بر ضرورت همراهی همه نهادها در تامین مسکن خانواده‌های تحت حمایت تاکید کرد و ادامه داد: اگر هزینه‌های مسکن را از دوش مددجویان برداریم، کمک موثری در زمینه توانمندی آنان انجام خواهد شد.
 
دالوند با اشاره به اینکه از آغاز فعالیت کمیته امداد در حوزه مسکن تاکنون بیش از ۲ میلیون خدمت مسکن برای مددجویان انجام‌شده است، گفت: سال گذشته نیز ۱۵۲ هزار خدمت مسکن در سراسر کشور برای جامعه هدف کمیته امداد ارائه‌ شد.
 
وی با بیان اینکه یکی از موفقیت‌‌های کمیته امداد حضور موثر در بلایای طبیعی است، گفت: این نهاد تجارب ارزشمندی در حوادث طبیعی ‌دارد، به‌ طوری ‌که در کرمانشاه ۵۵۰۰ واحد مسکن مددجویی را در بازه زمانی یک‌ساله احداث و تحویل مددجویان زلزله‌زده دادیم.
 
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد در خصوص منازل مددجویان خسارت‌دیده در زلزله شهرستان سی‌سخت نیز گفت: در زلزله سی‌سخت ۱۷۰ منزل مددجویان کمیته امداد خسارت کلی دید.
 
دالوند تصریح کرد: عملیات اجرایی منازل خسارت‌دیده مددجویان در زلزله سی‌سخت آغاز شده است و امیدواریم با حل مشکلات و تامین مصالح مورد نیاز تا قبل از آغاز فصل سرما، این منازل تحویل مددجویان شود.
 
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید