امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
دوشنبه / ۲۱ تیر ۱۴۰۰ / ۱۳:۴۸
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۸۳۲۷۵
گزارشگر : ۴۸۷
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خبر داد:

اهدای 39 هزار جهیزیه به مددجویان و نوعروسان نیازمند در سال 99

(دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰) ۱۳:۴۸

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از اهدای 39 هزار سری جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان و نوعروسان نیازمند در سال 99 خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری نیز 14 هزار جهیزیه به جامعه هدف کمیته امداد ارائه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با تبریک سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: کمیته امداد در سال گذشته با هدف تقویت نهاد خانواده و تشویق جوانان به امر مقدس ازدواج، حدود 39 هزار سری جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج به نوعروسان نیازمند و مددجویان تحت حمایت این نهاد اهدا کرد.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد افزود: برای تامین این میزان جهیزیه 259 میلیارد تومان اعتبار از سوی کمیته امداد با کمک خیران اختصاص یافت.
 
وی افزود: در این مدت همچنین 4440 مورد جهیزیه برای ازدواج مجدد بانوان سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد ارائه شد که به همین منظور بیش از 25 میلیارد تومان اعتبار هزینه شد.
 
خدرویسی از پرداخت کمک‌هزینه ازدواج پسران برای جامعه هدف این نهاد خبر داد و تاکید کرد: طی سال گذشته 6340 مورد هدیه ازدواج به پسران خانواده‌های تحت حمایت با حدود 15 میلیارد تومان اعتبار، اهدا شد.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز به مناسبت ایام دهه کرامت تعداد 14 هزار مورد جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد و دختران نیازمند در راستای ترویج ازدواج و تحکیم خانواده ارائه شد.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید