امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
شنبه / ۱۹ تیر ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۹
سرویس : اشتغال
کد خبر : ۱۸۳۲۳۱
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس کمیته امداد خبر داد؛

تصویب افزایش سقف وام اشتغال مددجویان به 100 میلیون تومان در شورای عالی اشتغال

(شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰) ۱۳:۵۹

رئیس کمیته امداد از افزایش دو برابری وام اشتغال مددجویان خبر داد و گفت: با تصویب شورای عالی اشتغال، سقف تسهیلات اشتغال برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد به 100 میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری با بیان اینکه کمیته امداد سال گذشته حدود 200 هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد کرد، افزود: اعتبارات اشتغال این نهاد در سال گذشته 5800 میلیارد تومان بود که با تصویب مجلس شورای اسلامی، این رقم در سال جاری به 10 هزار میلیارد تومان رسیده است.
 
وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد در سال 99 حدود 38 درصد اشتغال کل کشور را ایجاد کرد، ادامه داد: برنامه کمیته امداد در سال جاری راه‌اندازی 300 هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های تحت حمایت است.
 
رئیس کمیته امداد به میزان تسهیلات ارائه شده برای مددجویان اشاره کرد و گفت: سال گذشته سقف وام اشتغال مددجویان 50 میلیون تومان در نظر گرفته شده بود که با تصویب شورای عالی اشتغال این رقم در سال جاری با افزایش دو برابری به 100 میلیون تومان می‌رسد.
 
بختیاری خاطرنشان کرد: افزایش تسهیلات اشتغال مددجویان به تایید رئیس جمهور رسیده و پس از تصویب در شورای پول و اعتبار برای اجرا، ابلاغ می‌شود.
 
انتهای پیام 
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید