امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۹ تیر ۱۴۰۰ / ۱۹:۳۳
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۸۳۰۵۰
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور قائم‌مقام کمیته امداد انجام شد:

اهدای ۴۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند و مددجویان خراسان شمالی

(چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰) ۱۹:۳۳

۴۲۰ سری جهیزیه با حضور قائم مقام کمیته امداد به نوعروسان نیازمند و زوج‌های تحت حمایت این نهاد در استان خراسان شمالی اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در مراسمی با حضور مصطفی خاکسار قهرودی، قائم‌مقام کمیته امداد ۴۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند و خانواده‌های تحت حمایت در استان خراسان شمالی ارائه شد.
 
قائم‌مقام کمیته امداد در این مراسم، ارزش هر سری از جهیزیه‌های اهدایی را ۱۵ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: در مجموع برای تامین این اقلام بیش از ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: در این سری از جهیزیه‌ها، پنج قلم لوازم ضروری زندگی شامل ماشین لباسشویی، اجاق‌ گاز، یخچال فریزر، تلویزیون و جاروبرقی پیش‌بینی است.
 
خاکسار، تحکیم نهاد خانواده و تشویق جوانان به ازدواج را از اهداف ارائه تسهیلات ازدواج به خانواده‌های تحت حمایت دانست و تاکید کرد: کمک به تشکیل خانواده و توجه به حفظ کیان این نهاد مقدس یکی از برنامه‌های خوب کمیته امداد است که از طریق اهدای جهیزیه، کمک هزینه ازدواج و انجام مشاوره‌های پیش، حین و پس از ازدواج پیگیری می‌شود.
 
وی با تقدیر از حضور خیران و مشارکت مردم در تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند، اظهار کرد: امروز همدلی و همکاری مسئولان و نهادهای مختلف در امدادرسانی به محرومان بسیار ارزشمند است.
 
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید