امروز شنبه ,۱ آبان ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۹ تیر ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۳۰۴۴
گزارشگر : ۹۴
​در سه‌ماهه نخست سال جاری؛

کهگیلویه و بویراحمدی‌ها 52میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

کهگیلویه و بویراحمدی‌ها 52میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند
(چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰) ۱۳:۰۳

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار استان در سه‌ماهه سال جاری 52 میلیارد و 905 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این نهاد به‌منظور توسعه مشارکت‌های مردمی و جلب اعتماد عمومی در زمینه کمک به نیازمندان طرح‌های مختلفی را در دستور کار دارد.
وی افزود: طرح‌هایی ازجمله زکات و نذورات مردمی، صدقات، جشن‌های نیکوکاری و عاطفه‌ها، اکرام ایتام، اطعام نیازمندان، مفتاح الجنه و سایر برنامه‌ها ازجمله برنامه‌های مشارکتی این نهاد است.  
مبشری با اشاره به اینکه جلب اعتماد مردمی، مؤثرترین راهکار در افزایش مشارکت‌های آنان است، افزود: در سه‌ماهه نخست سال جاری، خیران و نیکوکاران استان 52 میلیارد و 905میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی در قالب طرح‌ها و برنامه‌های مختلف به نیازمندان تحت حمایت این نهاد کمک کرده‌اند. 

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از مردم خیر و نیکوکار، برای رفع نیازهای مددجویان شامل مسکن، جهیزیه نوعروسان، هزینه‌های فرهنگی، درمانی و سایر خدمات جامعه هدف کمیته امداد هزینه می‌شود.
مبشری بابیان اینکه مهم‌ترین هدف مشارکت‌های مردمی این نهاد بهره‌مندی از ظرفیت خیران و نیکوکاران در امر کمک به نیازمندان است،  افزود: مردم نوع‌دوست و خیران نیکوکار می‌توانند جهت کمک به مددجویان کمیته امداد به دفاتر این نهاد در سراسر استان مراجعه و یا از طریق سامانه  #074* 8877* به‌عنوان یکی از روش‌های نوین در پرداخت کمک‌های مردمی برای تمامی مشترکان اپراتور همراه اول و ایرانسل، اقدام کنند.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید