امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۶ تیر ۱۴۰۰ / ۱۳:۲۹
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۸۲۹۷۱
گزارشگر : ۱۰۲

دیدار مدیرکل کمیته امداد با مدیرکل صداوسیمای مرکز استان

(یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰) ۱۳:۲۹

مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری صداوسیما در تبلیغ و ترویج فرهنگ نیکوکاری و کارآفرینی در تمام زمینه‌ها گام مؤثری در راستای کمک به مددجویان برداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در این دیدار شیخ پور، مدیرکل کمیته امداد ضمن تقدیر و تشکر از همراهی این سازمان با کمیته امداد گفت: صداوسیما همیشه همراه با کمیته امداد در بهتر برگزار کردن برنامه‌های کمیته امداد در قالب طرح‌های مختلف نقش ویژه‌ای داشته است.
 وی با اشاره به نقش تأثیرگذار رسانه در انعکاس فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده تصریح کرد: یکی از موضوعات تأثیرگذار در برنامه‌های مختلف کمیته امداد و همچنین افزایش مشارکت‌های مردمی در قالب طرح‌های اجرایی این نهاد طی سالهای گذشته مانند جشن نیکوکاری و جشن عاطفه‌ها و ... نتیجه همکاری تنگاتنگ با صداوسیمای استان بوده است.
شیخ پور ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌های این نهاد گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری صداوسیما در تبلیغ و ترویج فرهنگ نیکوکاری و کارآفرینی در تمام زمینه‌ها گام مؤثری در راستای کمک به مددجویان برداریم.
در این دیدار مدیرکل صداوسیما از اعلام آمادگی این سازمان برای همکاری بیشتر با کمیته امداد خبر داد و گفت: ما کمیته امداد را جدا از خود ندانسته و تمام ظرفیت این سازمان برای اطلاع‌رسانی، فرهنگ‌سازی و توانمندسازی مددجویان استفاده می‌کنیم.
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید