امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۶:۳۳
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۲۷۴۸
گزارشگر : ۱۰۵
مدیرکل کمیته امداد مازندران؛

همه باید به اندازه ظرفیت خود در راستای توانمندسازی مددجویان تلاش کنیم

(سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰) ۰۶:۳۳

در جلسه هم اندیشی برنامه ارتقاء فرهنگی توانمندسازی مددجویان با حضور نمایندگانی از شهرداری ساری،اداره ارشاد، صدا و سیما، کمیسیون امور بانوان ، بهزیستی، اداره کار، آموزش و پرورش در اداره کل کمیته امداد مازندران ،برگزار شد، مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: همه باید به اندازه ظرفیت خود در راستای توانمندسازی مددجویان تلاش کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: رسیدگی به خانواده های تحت حمایت و رفع مشکلات آنها بسیار با اهمیت است و باید کرامت و عزت آنان حفظ شود.

وی افزود: کمک و خدمت به محرومان افتخار بوده و اصل تفکر کمیته امداد و سیاست راهبردی این نهاد توانمند سازی و ایجاد امید و خودباوری مددجویان در عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و... است.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: از ظرفیت نخبگان در سطح استان در بخش های مختلف برای ارائه بهتر خدمات به نیازمندان بهره می جوییم و همه باید در کنار یکدیگر و با وفاق و یکدلی و با برنامه ریزی به نیازمندان در راستای ارتقاء توانمندسازی و خودکفایی آنها ، خدمات ارائه دهیم.

وی بیان داشت: ۸۳ هزار خانوار در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات مختلف این نهاد بهره مند هستند.

وی گفت: ۱۳هزار دانش آموز و دانشجو در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و با کمک خیران برای تمامی دانش آموزان تحت حمایت متقاضی تبلت ، تبلت اهدا شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران ادامه داد: ساخت هزار و ۲۰۰واحد مسکن مددجویی آغاز شده است و در تلاشیم تا سرپناهی امن برای مددجویان ایجاد شود.

حجت الاسلام عالیشاه به ایجاد مراکز نیکوکاری در مازندران اشاره کرد و گفت: مراکز نیکوکاری عمومی و مراکز نیکوکاری تخصصی مانند فرهنگی ، کارآفرینی و اشتغال، جهیزیه و... در استان، ایجاد شد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران افزود: در کنار پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان ، آموزش های لازم به مددجویان ارائه و طرح ها بمنظور پایدارسازی مورد نظارت قرار می گیرند‌.

حجت الاسلام عالیشاه تاکید کرد: برای توانمندسازی مددجویان و نیازمندان و خودکفایی آنها باید با تعامل و همدلی به صورت جهادی و انقلابی اقدام کنیم.

گفتنی است: در این جلسه هریک از اعضای نظرات و پیشنهادات خود را برای ارتقاء فرهنگ توانمندسازی مددجویان بیان کردند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید