امروز جمعه ,۴ تیر ۱۴۰۰
پنج شنبه / ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۲۶۶۸
گزارشگر : ۸۵
​باتوجه به سالروز تاسیس صندوق قرض الحسنه امداد ولایت؛

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان خراسان رضوی از 28 هزار فقره گذشت

(پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۵۱

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خراسان رضوی از پرداخت 28 هزار و 755 فقره تسهیلات با اعتبار بیش از 236 میلیارد و 588 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند در سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد زاهد افزود: تسهیلات در قالب 16 هزار و 677 فقره امور حمایتی، 7 هزار و 539 فقره خرید و ساخت مسکن، هزار و 754 فقره اشتغال‌زایی، هزار و 502 فقره در بخش فرهنگی و هزار و 283 مورد در دیگر بخشها پرداخت ‌شده است.
وی با اعلام اینکه خوشبختانه شاهد روند افزایشی سپرده‌گذاری هستیم، اظهار کرد: خوشبختانه سپرده نیکوکاران مطابق با نیت آنها در قالب تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان پرداخت می شود.
زاهد، از افتتاح بیش از 300 هزار  سپرده در صندوق امداد ولایت استان خبر داد و افزود: این مرکز از تکنولوژی های به روز بانکی بهره مند است و اکنون به شبکه شتاب و بانکداری الکترونیک متصل است.
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خراسان رضوی، باتوجه به آیات و روایات متعدد مبنی بر فضلیت پرداخت قرض الحسنه، گفت: تسهیلات به صورت قرض الحسنه و حداقل ضمانت به مددجویان نسبت به رفع مشکلات آنها پرداخت می شود.
شایسته ذکر است: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در خراسان رضوی در بلوار شهید صادقی- صادقی ۸-۶  قرار دارد که عموم مردم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۳۷۶۷۳۴۳۸ – ۳۷۶۷۳۴۶۰ تماس برقرار کنند.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید