امروز جمعه ,۴ تیر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۴
سرویس : حقوقی و امور مجلس
کد خبر : ۱۸۲۶۴۳
گزارشگر : ۴۸۷
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:

واگذاری مسئولیت مشاغل خرد و خانگی به کمیته امداد در حال انجام است

(سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۲۴

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد کمیته امداد برای پذیرش مسئولیت مشاغل خرد و خانگی کشور مورد موافقت نمایندگان مجلس قرار گرفته و از طریق افزایش دامنه اختیارات این نهاد در حال انجام است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، صدیف بدری با اشاره به عملکرد کمیته امداد در حوزه  اشتغال‌زایی برای خانواده‌های تحت حمایت افزود: فعالیت‌های کمیته امداد در زمینه اشتغال و توانمندسازی چشمگیر بوده و نمایندگان با پیشنهاد این نهاد برای پذیرش مسئولیت اشتغال خرد و خانگی کشور موافقت کرده‌اند.
 
وی با بیان اینکه در بودجه 1400 کشور 10 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال‌زایی جامعه هدف کمیته امداد پیش‌بینی شده است، ادامه داد: مجلس با تقویت اعتبارات اشتغال کمیته امداد به دنبال این است تا به صورت مرحله به مرحله، مسئولیت مشاغل خرد و خانگی را به این نهاد واگذار کند.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل همچنین به تصویب طرح جهش تولید مسکن محرومان اشاره و تاکید کرد: این طرح در حال حاضر در شورای نگهبان است که در صورت تصویب می‌تواند گام مهمی در راستای ساخت مسکن محرومان باشد.
 
بدری خاطرنشان کرد: ریل‌گذاری عادلانه در قوانین و برنامه‌های بلندمدت کشور از جمله آرمان‌های اصلی انقلاب، امام و مقام معظم رهبری است که باید در تمام طرح‌های مصوب مجلس نمایان باشد.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید