امروز جمعه ,۴ تیر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ / ۲۱:۵۷
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۸۲۵۹۸
گزارشگر : ۱۰۱

مدیرکل کمیته امداد کردستان با نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد

(یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰) ۲۱:۵۷

مدیر کل کمیته امداد کردستان با هدف پیگیری امور نیازمندان از طریق نمایندگان مجلس، با نماینده شهرستان های قروه دهگلان و قروه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سید علی موسوی جم ، مدیرکل کمیته امداد استان کردستان در دیدار صمیمانه با پرویز اوسطی نماینده مردم دهگلان و قروه در مجلس شورای اسلامی  که به منظور بررسی مسائل و مشکلات امداد و برنامه ریزی جهت رفع نیازها و چالشهای پیش رو مددجویان برگزارشد ; ضمن تقدیر از دیدگاه ارزشمند و رویکرد مثبت نمایندگان محترم مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی به کمیته امداد ،گزارشی از وضعیت ارائه خدمات، عملکرد و مسائل و مشکلات فرا روی این نهاد،  تعداد خانواده های تحت حمایت و اعتبارات مورد نیاز ارائه نمود.
 
دکتر موسوی جم در ادامه خواستار همکاری بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در همراهی با برنامه های امداد شد و افزود: امیدواریم با همدلی و پیگیریهای مجدانه و ارزشمند نمایندگان محترم استان، بتوانیم این موانع و مشکلات را درراستای رفاه حال مددجویان وجامعه هدف کمیته امداد کردستان مرتفع سازیم.
 
مهندس اوسطی نماینده مردم قروه و دهگلان در شورای اسلامی نیز ضمن مقدس دانستن خدمات کمیته امداد به نیازمندان و قدردانی از کمک های انجام شده , هدف از این دیدار را تلاش برای رفع مشکلات و انجام فعالیتهای این نهاددر جهت کمک رسانی به جامعه هدف دانست و اظهارات کرد : با توجه به رسالت خطیر کمیته امداد مجمع نمایندگان استان نیز تلاش خواهیم کرد همراه با امداد حضرت امام (ره) چهره فقر را از استان برداریم.

 

دکتر موسوی جم در پایان این دیدار، نامه قدردانی ریاست کمیته امداد کشور را بواسطه پیگیریها و توجه ویژه به خانواده های تحت حمایت امداد رابه مهندس اوسطی تقدیم کرد.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید