امروز جمعه ,۴ تیر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۲۵۶۹
گزارشگر : ۸۰
با شروع فصل گرما صورت گرفت؛

توزیع 220 دستگاه کولر میان نیازمندان

(چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۰۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: همزمان با شروع فصل گرما 220 دستگاه کولر آبی پنج هزار با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 500 میلیون ریال، میان مددجویان تحت حمایت در استان قزوین توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد صیادی بیان کرد: یکی از خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) به نیازمندان و محرومان تأمین لوازم خانگی مصرفی آنهاست تا مشکلات آنها کمتر شود.

وی ادامه داد: تأمین یخچال و فریزر، بخاری گازی، کولر آبی، آبگرمکن و ... از جمله اقلامی است که به تناسب شرایط فصلی و نیاز مددجویان در اختیار آنها قرار می گیرد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در حال حاضرو همزمان با شروع فصل گرما 220 دستگاه کولر آبی پنج هزار با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 500 میلیون ریال، میان مددجویان تحت حمایت در استان قزوین توزیع شد.

وی افزود: در تأمین اقلام مورد نیاز زندگی محرومان تنها کالاهای مصرفی مورد توجه نیست بلکه تعمیر و بازسازی خانه و همچنین احداث یا مرمت سرویس بهداشتی و حمام یکی دیگر از برنامه های جاری است که صورت می گیرد.

صیادی عنوان کرد: با توجه به افزایش قیمت ها ارائه این خدمات مستلزم تأمین اعتبار مورد نیاز است از این رو حمایت و کمک های مردمی در استمرار این خدمات نقش موثری دارد.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را به نیازمندان و محرومان علاوه بر مراجعه حضوری از طریق کد مهربانی #028*8877* به صورت شبانه روزی اهداء کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید