امروز جمعه ,۴ تیر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۲۵۵۰
گزارشگر : ۱۰۰

نیاز مسکن مددجویان واجد شرایط دره شهر در صورت تهیه زمین برطرف می شود

(سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۲۱

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: همه ایتام شهرستان دره شهر صاحب مسکن شده اند و نیاز مسکن سایر مددجویان واجد شرایط شهرستان نیز در صورت تهیه زمین امسال برطرف می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در دیدار با فرماندار و امام جمعه شهرستان دره شهر بیان کرد: دره شهر از شهرستانهای خوب و موفق در خدمت رسانی بهینه و مطلوب به نیازمندان است و این شهرستان امسال در طرح ایران مهربان از شهرستانهای موفق استان بود .
وی با عنوان اینکه امام جمعه و فرماندار شهرستان از همراهان خوب کمیته امداد در راستای خدمت گذاری به محرومان هستند تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان امسال بیش از ۲۷۰۰ سبد کالا با همکاری دفتر امام جمعه ، خیرین و تلاش همکاران در بین نیازمندان دره شهر توزیع شده است.
موسی نژاد افزود: خدمات متنوع کمیته امداد توانسته است بخش مهمی از نیازهای مددجویان را برطرف کند که در این زمینه میزان مستمری امسال نسبت به سال گذشته حدود ۶۰ درصد افزایش یافته است.
مدیرکل کمیته امداد ایلام با بیان اینکه در زمینه اشتغال امسال منابع مالی خوبی برای کارآفرینی در بین مددجویان و نیازمندان اختصاص داده شده که حدود دوبرابر سال گذشته خواهد بود افزود: سال گذشته صد درصد منابع اشتغال کمیته امداد جذب شد و امسال هم آمادگی داریم حداکثر تا پایان آذرماه برنامه های اشتغال زایی امداد را محقق کنیم.
موسی نژاد با بیان اینکه ارتقای فرهنگ توانمندسازی باید علاوه بر   خانواده های مددجو ، در بین مسئولان نیز توسعه یاید و نگاه مسئولان به مقوله توانمندسازی نیازمندان نیز باید تغییر کند گفت: سال گذشته ۲ هزار خانواده مددجو در استان به توانمندی رسیده و امسال نیز  برنامه  توانمندی و خودکفایی ۳ هزار خانوار دیگر  در دستور کار قرار دارد.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید