امروز جمعه ,۴ تیر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۴
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۸۲۱۵۸
گزارشگر : ۴۸۷

کمیته امداد و صندوق ذخیره بسیجیان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

(چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۰۴

کمیته امداد و صندوق ذخیره بسیجیان به منظور توانمندسازی و ارائه خدمات به بسیجیان تحت حمایت، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و صندوق ذخیره بسیجیان با حضور علیرضا عسگریان، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد و احمد اسفندیاری، مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان به امضا رسید.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در این مراسم با بیان اینکه بخشی از جامعه هدف کمیته امداد به ویژه فرزندان ایتام و محسنین از بسیجیان عزیز هستند، گفت: این تفاهم‌نامه با هدف توانمندسازی و ارتقای خدمت‌رسانی به جامعه هدف بسیجیان تحت حمایت با کمک صندوق ذخیره بسیجیان به امضا رسید.
 
وی با اشاره به ظرفیت‌های مشترک کمیته امداد و صندوق ذخیره بسیجیان برای ارائه خدمات به خانواده‌های مشمول این تفاهم‌نامه، افزود: کمک به ایجاد اشتغال پایدار از طریق اجرای طرح‌های اقتصادی و دانش‌بنیان و توسعه کسب و کار بسیجیان تحت حمایت کمیته امداد از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است.
 
عسگریان با بیان اینکه صندوق ذخیره بسیجیان در زمینه امور فرهنگی، ازدواج، بهداشت و مسکن جامعه هدف نیز مشارکت خواهد کرد، ادامه داد: این صندوق در برنامه‌های کمیته امداد از جمله طرح اکرام، ایران مهربان، جمع‌آوری زکات و توزیع سبد کالا و اطعام خانواده‌های بسیجیان نیازمند نیز فعالیت خواهد کرد.
 
احمد اسفندیاری، مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه دامنه بسیج در کشور اصناف و گروه‌های مختلف اجتماعی را در بر می‌گیرد، گفت: باید از این ظرفیت برای ترویج و تبلیغ سنت حسنه اسلامی و نیکوکارانه، فعالیت‌های فرهنگی و اقدامات مشارکتی کمیته امداد بهره‌گیری کنیم.
 
وی شناسایی خیران برای همکاری با صندوق ذخیره بسیجیان را یک ضرورت دانست و افزود: در حوزه خدمات فرهنگی برگزاری اردوهای زیارتی و راهیان نور و در حوزه معیشتی، ارائه سبد کالا و بسته‌های معیشتی پیش‌بینی شده است.
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید