امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۱۹۶۸
گزارشگر : ۸۵

فعالیت 25 آشپزخانه در قالب اطعام مهدوی

(دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۴۵

رئیس کمیته امداد کاشمر گفت: به همت خیران، مراکز نیکوکاری ، دستگاه های مختلف از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 25 آشپزخانه در قالب طرح اطعام مهدوی فعال شده و برای نیارمندان غذا طبخ می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علیرضا آرامیان با بیان اینکه تاپایان ماه حداقل 5 هزار بسته معیشتی و 60 هزار پرس غذای گرم بین خانواده های تحت حمایت و نیازمند منطقه توزیع می شود، افزود: خیران می توانند در پویش ایران همدل و افطاری ساده از طریق شماره کارت مجازی 6171 – 5001 – 9979 – 6037 و یا کد دستوری # 05113 * 8877 * مشارکت کنند.
وی بیان کرد: 25هزار پرس غذای گرم و 10 هزار افطاری ساده و 3200 سبد کالا در بین خانواده های تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان حاشیه شهر کاشمر با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ عزت و کرامت انسانی خانواده ها توزیع شده است.
وی ارزش هر بسته غذایی را 300 هزار تومان اعلام کرد و افزود: این سبدها شامل، برنج، روغن، ماکارونی، خرما و دیگر اقلام ضروری خانواده ها در این ایام است.
رئیس کمیته امداد کاشمر ادامه داد: در مجموع برای تهیه غذای گرم، افطاری ساده و سبدها کالا تا کنون بیش از یک میلیارد و 685 میلیون تومان از منابع مشارکت خیران هزینه شده است.
آرامیان از همکاری و هم افزایی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کاشمر با کمیته امداد شهرستان خبر داد و افزود: با این ارتباط  تهیه و طبخ غذای گرم به نیابت از هزار و 214 شهید سرافزار شهرستان در ماه مبارک رمضان انجام می شود.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید