امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۱۹۵۵
گزارشگر : ۸۰
در نیمه نخست ماه مبارک رمضان صورت گرفت؛

مشارکت 6.5 میلیارد تومانی مردم قزوین در پویش ایران همدل

(دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۵۲

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: مشارکت مردم نیکوکار استان قزوین در نیمه نخست ماه مبارک رمضان در پویش "ایران همدل" به 6.5 میلیارد تومان بوده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی بیان کرد: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، مرحله سوم پویش ایران همدل با هدف کمک و یاری رسانی به نیازمندان و آسیب دیدگان از ناحیه بیماری کرونا در سطح کشور و از جمله در استان قزوین آغاز شد.

وی ادامه داد: در طرح ایران همدل کمک های نقدی و غیر نقدی اقشار مختلف مردم جمع آوری می شود و این کمک ها بر اساس نیت خیرین به صورت غذای گرم، سبد کالا و افطاری ساده در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در نیمه نخست ماه مبارک رمضان 100 آشپزخانه در سطح استان فعال شده و تاکنون بیش از 50 هزار پرس غذای طبخ و توزیع شده است.

وی افزود: در این مدت با کمک اقشار مختلف مردم نیکوکار 15 هزار و 293 افطاری ساده تهیه و میان نیازمندان و محرومان در نقاط مختلف شهری و روستایی توزیع شده است.

فرهادی عنوان کرد: همچنین در این مدت 14 هزار و 470 بسته سبد کالا، شامل اقلام مورد نیاز خانواده ها تهیه و توزیع شده است و مجموع مشارکت مردم نیکوکار استان قزوین در نیمه نخست ماه مبارک رمضان در پویش "ایران همدل" به 6.5 میلیارد تومان بوده است.

وی تصریح کرد: بیشترین غذای گرم طبخ و توزیع شده در شهرستان آبیک با بیش از 14 هزار پرس، بیشترین افطاری ساده نیز با بیش از 10 هزار عدد در تاکستان و بیشترین سبد کالای توزیع شده با رقم دو هزار و 327 بسته در شهرستان البرز بوده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین با اشاره به اجرای طرح ایران همدل اظهارکرد: در طرح ایران همدل دفاتر کمیته امداد و دفاتر مراکز نیکوکاری برای دریافت کمک های مردمی میزبان نیکوکاران هستند.

وی یادآورشد: اقشار مختلف مردم نیکوکار می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به اقشار نیازمند و آسیب‌ دیده از کرونا از طریق شمارگیری کد مهربانی # ۰۲۸*۸۸۷۷* و یا شماره کارت ۸۵۱۵-۵۰۰۲-۹۹۷۹-۶۰۳۷ اقدام کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید