امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۱۹۵۴
گزارشگر : ۸۵

ارائه خدمت 24 مشاور در کمیته امداد خراسان رضوی

(دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۵۱

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی اعلام کرد: در حال حاضر 24 امدادگر این نهاد در قالب مشاوره به خانواده های تحت حمایت ارائه خدمت می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در ارتباط ویدئویی با مشاوران این نهاد در سطح استان، همزمان با روز روانشناس و مشاوره با توجه به نقش و جایگاه والای این افراد در جامعه اظهار کرد: مشاوران باید در کنار علم آموزی و دانش افزایی، ایجاد آرامش و الگو بودن باید دغدغه مند مددجو و مسائل آنها باشند.
وی تعهد، تخصص و انسان دوستی را از مشخصه های بارز مشاور خواند و افزود: مشاوره باید از کار و ساختار اداری خارج باشد تا مشکل افراد حل شود که اگر این اقدام صورت گیرد شاهد رشد و شکوفایی افراد در آینده خواهیم بود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اعلام اینکه 24 امدادگر بانوی این نهاد در قالب مشاور به مددجویان تحت حمایت ارائه خدمت دارند، افزود: در صورت نیاز مددجو به مشاوره های تخصصی، به مراکز و کلینیک های طرف قرارداد معرفی می شوند و از این خدمت به صورت رایگان بهره مند می شوند.
آسوده یادآور شد: 15 مشاور کلینیکی و 50 مرکز مشاوره و کلینیک های مشاوره ای در سطح استان به مددجویان کمیته امداد ارائه خدمت می کنند.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید