امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۶:۳۴
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۱۹۴۸
گزارشگر : ۱۰۵

۳۴۰مرکز نیکوکاری در مازندران ایجاد شد

(دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۶:۳۴

مدیرکل کمیته امداد مازندران، درافتتاح مرکز نیکوکاری شهید مصطفی نوروزی در ساری گفت:۳۴۰مرکز نیکوکاری در استان ایجاد و از طریق این مراکز خدمات مطلوبی به نیازمندان ارائه می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیر کل کمیته امداد مازندران افزود: مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد و تسریع در ارائه خدمات به نیازمندان راه اندازی شده است.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: مراکز نیکوکاری ، محلات را رصد و نیازمندان آن منطقه را شناسایی کرده و به آنها خدمات ارائه می دهند.

وی بیان داشت: یکی از سیاستهای راهبردی این نهاد، توانمندسازی و احیا فرهنگ خیر و احسان است و در خودکفایی نیازمندان و ترویج فرهنگ احسان و انفاق و نیکوکاری تلاش می کند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: برای حمایت از ایتام و فرزندان طرح محسنین در تلاشیم تا سرانه آنها را با کمک خیران افزایش دهیم.

حجت الاسلام عالیشاه تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان که ماه خیرات و مبرات است تمام کارکنان کمیته امداد استان و مراکز نیکوکاری را بسیج کردیم و با کمک خیران و مردم نوعدوست در تلاشیم تا بهترین خدمات را با همدلی به مددجویان ارائه دهیم.

وی افزود: تهیه و توزیع غذای گرم در قالب طرح اطعام مهدوی، افطاری ساده، توزیع سبد معیشتی ، اجرای مفتاح الجنه مجازی از جمله برنامه های کمیته امداد مازندران در ماه مبارک رمضان است.

 

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید