امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۱۹۴۳
گزارشگر : ۸۹

امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد چهارمحال و بختیاری و بانک سپه

(یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۵۳

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری و بانک سپه استان در راستای رسیدگی به وضعیت خانواده‌های نیازمند امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، این تفاهم‌نامه همکاری با حضور علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان و مهرشاد شجاعی، مدیر امور شعب بانک سپه استان به امضا رسیده است.

علی ملک پور ضمن تقدیر از اقدامات بانک سپه در راستای ترویج فرهنگ خیر و احسان و کمک به خانواده‌های نیازمند بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا و توسعه آموزش آنلاین در مدارس و دانشگاه‌ها، نیاز دانش‌آموزان و دانشجویان به استفاده از تجهیزات الکترونیکی بیش از پیش احساس شد.

وی افزود: براساس این تفاهم‌نامه 170 دستگاه تبلت با مشارکت بانک سپه خریداری و در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان فاقد هرگونه تجهیزات الکترونیکی قرار داده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به تأمین تجهیزات الکترونیکی برای دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند خانواده‌های تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال تحصیلی گفت:  تاکنون 1150 دستگاه تجهیزات الکترونیکی شامل تبلت، گوشی هوشمند و لپ‌تاپ تهیه و در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان فاقد هرگونه تجهیزات الکترونیکی قرار گرفته است.

ملک پور با اشاره به مشارکت مؤسسات خیریه و کمک‌های مردمی در راستای تأمین اعتبار خرید این تجهیزات خاطرنشان کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای کمک به تحصیل آنلاین دانش‌آموزان و دانشجویان و تأمین تجهیزات لازم، کمک‌های خود را از طریق ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید