امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۰
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۱۹۳۹
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی:

حمایت بیش از 30 هزار حامی از 6573 یتیم استان مرکزی

(یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۲:۳۰

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: تعداد 6573 یتیم و محسنین توسط 30 هزار حامی حمایت می شوندو از برنامه‌های کمیته امداد استان مرکزی افزایش پنج هزار حامی جدید است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مؤمنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در دیدار با مدیر کل بنیاد مستضعفان استان گفت: طرح "ایران مهربان" در ایام ماه مبارک رمضان به منظور دستگیری از ایتام و جذب حامی برای ایتام و محسنین در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته استان مرکزی در پویش ایران مهربان رتبه دوم کشوری را کسب کرد، افزود: تاکنون تعداد 6573 یتیم و محسنین توسط 30 هزار حامی حمایت می شوندو از برنامه‌های کمیته امداد استان مرکزی افزایش پنج هزار حامی جدید است.

وی با اشاره به اینکه همزمان با ماه مبارک رمضان سومین مرحله پویش مواسات و همدلی در استان مرکزی برگزار شده است،افزود: امسال بنا داریم با کمک خیران 800 هزار وعده غذایی گرم را درب منازل نیازمندان توزیع نماییم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کمیته امداد تولید کننده فقر نیست، اضافه کرد: فقر جای دیگر تولید می شود خروجی آن وارد کمیته امدادمی شود؛کمیته امداد مانند اورژانس اجتماعی است و خدمات آن برای خانواده‌های مستعد توانمندی زماندار است.

مدیر کل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه کمیته امداد با شناسایی و استعداد سنجی مددجویان با برگزاری دوره های آموزشی و اعطای تسهیلات اشتغال شرایط توانمندی مددجویان را فراهم می کند، اظهار داشت: اساس فعالیت‌های کمیته امداد اقدامات فرهنگی است و توانمندی مددجویان با بستر سازی فرهنگی ایجاد اشتغال پایدار و ساخت مسکن فراهم می شود.

وی در پایان ضمن تشکر از خدمات بنیاد مستضعفان در همکاری مؤثر با کمیته امداد و کمک به محرومان ،گفت: خوشبختانه توسط بنیاد مستضعفان در استان مرکزی اقدامات خوبی در حمایت از نیازمندان و کمک به ساخت مسکن محرومان انجام می شود.

انتهای پیامامتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید