امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
شنبه / ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۱
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۸۱۷۶۲
گزارشگر : ۴۸۷

آمادگی بسیج برای حمایت از یک میلیون یتیم تحت حمایت در پویش ایران مهربان

(شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۵۱

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور از آمادگی این نهاد برای حمایت از یک میلیون نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد در قالب پویش ایران مهربان خبر داد.

به گزارش پایگاه طالاع‌رسانی کمیته امداد، سردار زهرایی، مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در جلسه با حضور مجید باجلان، رئیس ستاد مرکزی طرح اطعام مهدوی، علیرضا عسگریان، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد و مسئولان استانی بسیج سازندگی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، گفت: تعامل سپاه، بسیج و کمیته امداد یک همکاری سازنده و مثال زدنی است.
 
وی با بیان اینکه تعهد بسیج حمایت از یک میلیون نفر از ایتام تحت حمایت امداد در پویش ایران مهربان است، افزود: امیدواریم در پایان ماه مبارک رمضان، جشن بزرگ موفقیت ایران مهربان را با مشارکت همه اقشار و اصناف بسیجیان برگزار کنیم.
 
سردار زهرایی همچنین با اشاره به همکاری بسیج با کمیته امداد در برگزاری پویش اطعام مهدوی تاکید کرد: بسیج تا پایان ماه مبارک رمضان یک میلیون بسته معیشتی میان خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد کرد.
 
مجید باجلان، رئیس ستاد مرکزی طرح اطعام مهدوی نیز در این جلسه با اشاره به اجرای پویش ایران همدل در پی بیانات مقام معظم رهبری در نیمه شعبان سال گذشته گفت: بزرگترین پویش مردمی پس از انقلاب با لبیک مردم و نهادها به فرمایشات رهبر معظم انقلاب به وجود آمد.
 
 باجلان با اشاره به ظرفیت‌های بسیار زیاد بسیج در سطح کشور تاکید کرد: برای رسیدن به اهداف پویش ایران همدل در کمک به محرومان، نیازمند همکاری همه نهادها از جمله بسیج هستیم.
 
وی از فعالیت سه هزار آشپزخانه در سراسر کشور تاکنون خبر داد و گفت: مشارکت فعال گروه‌های جهادی و مردم نیکوکار نشان داد، مردم ایران همیشه در صحنه هستند و در مواقع نیاز از هیچ تلاشی فروگزار نیستند.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید