امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۱۴۴۷
گزارشگر : ۸۵

یک نیکوکار 5700متر زمین به کمیته امداد اهداء کرد

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۱:۱۱

رئیس کمیته امداد کوهسرخ گفت: یک نیکوکار در شهر ریوش،زمینی به مساحت 5700 متر مربع را به کمیته امداد واگذار کرد تا 12 خانوار فاقد مسکن، خانه دار شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد فانی با اعلام این خبر افزود: بیشتر این 12 خانوار ،زن سرپرست هستند.
رئیس کمیته امداد کوهسرخ اظهار داشت: در سال جاری تاکنون با مشارکت خیران و منابع کمیته امداد، 50 دستگاه آبگرمکن گازی با ارزش 91 میلیون تومان توزیع شده است که در این بخش عموما روستاییان با اولویت زنان سرپرست خانوار، بیماران، سالمندان، ایتام و سادات اقدام شده است.
فانی، با اعلام اینکه اکنون 6 مرکز نیکوکاری شامل مرکز یک مرکز شهری و 5 مرکز روستایی فعال هستند، ادامه داد: اقدامات لازم برای ایجاد 2 مرکز نیکوکاری روستایی جدید برای سالجاری انجام شده است.
وی از همراهی نیکوکاران با کمیته امداد تقدیر کرد و افزود:در سالجاری به جهت شرایط اقتصادی نیازمند مشارکت بیشتر نیکوکاران هستیم.
فانی به هماهنگی برای ایجاد هسته مشاوره خانواده با همراهی آمورش و پرورش، دادگستری، ناجا، بهزیستی، دفتر امام جمعه و فرمانداری شهرستان خبر داد و افزود: هدف از راه اندازی این مرکز ارائه خدمات مشاوره در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی خواهد بود.
شایسته ذکر است: کمیته امداد شهرستان کوه سرخ از بهمن 1399 به صورت رسمی فعالیت می کند واز 3100 خانوار مشتمل بر 6 هزار و 600 نفر را تحت حمایت می کند.
لازم به یادآوری است: در 210 کیلومتری جنوب غربی مشهد مقدس قرار دارد .

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید