امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۹
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۸۱۴۴۳
گزارشگر : ۹۵
در سال 99 محقق شد؛

ایجاد 11614 فرصت شغلی زودبازده برای مددجویان کرمانشاهی

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۲۹

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال گذشته 11 هزار و 614 فرصت شغلی زودبازده برای مددجویان کرمانشاهی ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال 99 بیش از 151 درصد از برنامه های اشتغال استان محقق شده است.

رخصی با بیان اینکه در سال گذشته 11 هزار و 614 فرصت شغلی برای مددجویان کرمانشاهی ایجاد شده است، افزود: ایجاد این میزان فرصت شغلی از رشد 14 درصدی نسبت به سال 98 برخوردار بوده است.

وی ادامه داد: به منظور اجرای طرح های اشتغال مددجویان کرمانشاهی در سال 99 بیش از 225 میلیارد و 390 میلیون تومان وام قرض الحسنه به مددجویان کرمانشاهی پرداخت شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه این نهاد در کنار پرداخت وام های قرض الحسنه اشتغال، برنامه کاریابی و تعامل با کارفرمایان را اجرا می کند، تصریح کرد: همچنین در سال 99 حدود 1500 مددجوی کرمانشاهی از طریق کاریابی های صورت گرفته دارای شغل پایدار شده اند.

محسن رخصی در پایان با تاکید بر اینکه این نهاد به صورت مستمر بر طرح های اشتغال مددجویان نظارت های فنی و تخصصی اعمال می کند، بیان کرد: این نظارت ها تا پایداری و توانمندی کامل مجریان طرح های اشتغال ادامه خواهد یافت.

شایسته ذکر است، امروز مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه از سه طرح اشتغال عروسک سازی، درب و پنجره سازی و دارو و سموم کشاورزی متعلق به مددجویان تحت حمایت در استان بازدید کرد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید