امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۳۳
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۸۱۴۴۲
گزارشگر : ۹۵
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه خبر داد؛

200 هزار مددجو میهمان سفره اطعام خیران می شوند

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۳۳

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اجرای پویش ایران مهربان- اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان امسال، پیش بینی کرد: امسال در این ماه مبارک بیش از 200 هزار مددجو میهمان سفره اطعام و افطار خیران نیک اندیش شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در جلسه ستاد احسان و نیکوکاری استان گفت: در ماه مبارک رمضان امسال پویش ایران مهربان- اطعام مهدوی همزمان به منظور تامین معیشت خانوارهای نیازمند و جذب پدران معنوی برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین به اجرا در می آید.

رخصی با یادآوری اینکه در ماه مبارک رمضان سال گذشته خیران نیک اندیش با مشارکت 19 میلیارد و 550 میلیون تومانی به یاری این نهاد در اطعام خانوارهای مددجو شتافتند، پیش بینی کرد: امسال این میزان مشارکت در اطعام نیازمندان از رشد حداقل 30 درصدی برخوردار باشد.

وی با یادآوری اینکه سال گذشته 48 آشپزخانه مهدوی در استان دایر شده است، بیان کرد: امیدواریم امسال با استقرار آشپزخانه های مهدوی و بهره گیری از ظرفیت خیران نیک اندیش، مراکز نیکوکاری، هیات مذهبی، مساجد، موکب های اربعینی، بسیج و .. بیش از 200 هزار پرس غذای گرم براساس شیوه نامه های بهداشتی برای نیازمندان طبخ  شود.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: همچنین پیش بینی می شود در ماه رمضان سالجاری شده بیش از 100 هزار سبد معیشتی حاوی اقلام غذایی مورد نیاز خانوارها توسط نیکوکاران تامین و توزیع شود.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید