امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۴
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۱۴۴۰
گزارشگر : ۱۰۵
مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران اعلام کرد:

پرداخت بیش از 68میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان مازندرانی

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۵۴

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران گفت: 68 میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان در استان طی سال گذشته پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ناصر اسکندری، مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران اظهار داشت: به 8851 نفر از مددجویان و نیازمندان در سال گذشته تسهیلات قرض الحسنه در بخش های مختلف پرداخت شده است.

وی افزود: پرداخت این تسهیلات در بخش های ودیعه مسکن، تعمیرات، ساخت مسکن، کارگشایی، اشتغال، وام خیران برای نیازمندان، وام دانشجویان تحت حمایت و... بوده است.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران با اشاره به اینکه از اول بهمن ماه سال گذشته تا سقف ۱۰میلیون تومان برای نیازمندان، هیچگونه کارمزدی دریافت نمی شود، تصریح کرد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت تنها صندوقی است که منابع حاکمیتی در آن گردش مالی داشته و کاملا در فضای قرض الحسنه فعالیت دارد.

اسکندری به همراهی و مشارکت خیران مازندرانی اشاره کرد و گفت: با سپرده گذاری خیران در صندوق امداد ولایت، در طول سال به متقاضیان بیشتری تسهیلات پرداخت می شود. 

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید