امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۵
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۱۴۳۸
گزارشگر : ۸۹
طی سال 99 اجرایی شد:

اختصاص انشعاب گاز به 748 واحد مسکن مددجویان چهارمحال و بختیاری

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۳۵

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته 748 واحد مسکن مددجویان استان مجهز به سیستم گازرسانی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: تعمیرات کلی و جزئی واحدهای مسکونی، لوله‌کشی گاز، اجرای عایق سقف(ایزوگام)، احداث فضاهای جانبی و حصار از جمله خدمات مسکن این نهاد است.

وی با اشاره به سردسیر بودن چهارمحال و بختیاری و ضرورت بهره‌مندی واحدهای مسکونی از لوله‌کشی گاز افزود: واحدهای مسکونی نیازمند لوله‌کشی گاز توسط مددکاران شناسایی و به واحد مسکن معرفی می‌شوند تا اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه اجرای ایزوگام برای واحدهای مسکونی مددجویان از دیگر خدمات مسکن این نهاد است گفت: عایق سقف(ایزوگام) نیز برای 258 واحد مسکن مددجویان انجام شده است.

ملک پور ادامه داد: مددجویان در راستای انجام تعمیرات جزئی و کلی واحدهای مسکونی خود با نظر مددکاران جهت دریافت تسهیلات به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: طی سال گذشته، بیش از 1500 واحد مسکونی با دریافت تسهیلات به صورت جزئی و کلی تعمیر شده‌اند و همچنین فضای جانبی و حصار 46 واحد مسکونی نیز احداث شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ضمن تقدیر از خیران و نیکوکاران و کمک‌های مالی آن‌ها گفت: بخشی از هزینه‌های احداث و تعمیرات مسکن از سوی خیران تأمین می‌شود.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید