امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۶
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۱۴۳۵
گزارشگر : ۹۹
مدیرکل استان تهران خبر داد؛

آغاز نهضت همدلی در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی در تهران

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۱:۱۶

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از آغاز اجرای رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی همزمان با سراسر کشور در ماه مبارک رمضان توسط این نهاد در تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اعلام تشکیل ستاد اطعام مهدوی، گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان و اهمیت موضوع معیشت نیازمندان،ستاد اطعام مهدوی در استان تهران تشکیل شد.
وی افزود: سال گذشته پیرو بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر راه ­اندازی "رزمایش گسترده مواسات و همدلی"به منظور "ترویج فرهنگ خیر ، احسان و نشر سنت­های حسنه" در کشور به دلیل شرایط بد اقتصادی مردم و در پی شیوع ویروس کرونا،کمیته امداد استان تهران همزمان با سراسر کشور رزمایش "ایران همدل " را با هدف کمک به جامعه هدف همزمان با نیمه شعبان آغاز و تا پایان سال ادامه یافت.
پرپنچی، بیان کرد: امسال نیز در تلاش هستیم به همت تمامی امدادگران، نیروهای بسیجی ، جهادی ، مردمی و استفاده از ظرفیت خیران،اصناف،سازمان ها، نهادها،دانشگاه ها،موسسات خیریه،نیروهای نظامی و .... یکبار دیگر عزم ملی در اطعام نیازمندان  را در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی اجرایی نماییم.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران، ادامه داد :سال گذشته علیرغم وجود بیماری کرونا و ایجاد مشکلات اقتصادی برای تمام اقشار جامعه،خوشبختانه خیران با مشارکت فعالانه و اهداء کمک های نقدی و غیر نقدی کمیته امداد استان تهران را همراهی نمودند و در کنار این نهاد به کمک نیازمندان و جامعه هدف تحت حمایت آمدند .
پرپنچی یادآور شد: نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های ذیل در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی، کمک‌های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص  دهند.
- شماره گیری کد دستوری #1*021*8877*  
- شماره گیری سامانه گویای 7355 021 و درج عدد 14
- شماره کارت 6037997900002008 نزد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید