امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۲۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۱۴۳۲
گزارشگر : ۹۰
طی سال گذشته محقق شد،

بهره‌مندی 6752مددجو استان‌ مرکزی از تسهیلات قرض‌الحسنه امداد ولایت

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۲۶

سرپرست صندوق امدادولایت استان مرکزی گفت: طی سال گذشته 6752 نفر از مددجویان و نیازمندان از تسهیلات قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد با اعتبار 54میلیارد و 240میلیون تومان بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد رفیعی ، با بیان اینکه بخشی ازپرداخت تسهیلات کمیته امداد از منابع صندوق امداد ولایت است، گفت: طی سال گذشته 6752 نفر از مددجویان و نیازمندان از تسهیلات قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد با اعتبار 54میلیارد و 240میلیون تومان بهره‌مند شدند.

وی افزود:از منابع بانک مهر ایران و بانک رسالت نیز 3176فقره وام قرض الحسنه با اعتبار 21 میلیاردو 330میلیون تومان پرداخت شده است.

وی یادآور شد : میزان تسهیلات پرداخت شده توسط صندوق امداد ولایت در سال 98 ، 4818 فقره با اعتبار 26 میلیاردو 626 میلیون تومان بوده که در سال 99 به نسبت سال قبل از نظر تعداد و مبلغ پرداختی رشد قابل توجهی داشته است.

وی در ادامه اضافه کرد: تسهیلات پرداخت شده به منظور پرداخت ودیعه مسکن ، کمک به ساخت و خرید مسکن، اشتغال و خودکفایی، فرهنگی، کارگشایی ،حمایتی، خانواده های بهزیستی ، خانواده های زندانیان و کمک به تعمیرات مسکن سیل زدگان بوده است.

سرپرست صندوق امداد ولایت استان مرکزی در پایان ضمن دعوت از خیران و نیکوکاران به‌منظور سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت ، افزود: با همکاری خیران و افزایش کمک‌ها و سپرده‌های آن‌ها در صندوق امداد ولایت می‌توان تسهیلات بیشتری به نیازمندان پرداخت کرد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید