امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۵
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۸۱۴۲۶
گزارشگر : ۹۵
با مساعدت خیران اشتغال صورت گرفت؛

ایجاد ۲۳۸ فرصت شغلی مددجویی در استان کرمانشاه بدون پرداخت تسهیلات

(سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۲۵

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه از ایجاد ۲۳۸ فرصت شغلی مددجویی در استان طی سال ۹۹ با کمک خیران حوزه اشتغال و بدون پرداخت تسهیلات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به بهره گیری این نهاد از طرفیت خیران حوزه اشتغال در ایجاد شغل های پایدار برای مددجویان تحت حمایت، گفت: در سال گذشته ۲۳۸ فرصت شغلی برای مددجویان کرمانشاهی با مشارکت خیران حوزه اشتغال ایجاد شده است.
رخصی افزود: این فرصت ها بدون پرداخت تسهیلات اشتغال ایجاد شده اند.
وی همچنین با یادآوری اینکه عدم وجود فضای مناسب اشتغال یکی از عوامل بازدارنده مددجویان مستعد در اجرای طرح های شغلی است، بیان کرد: در سال ۹۹ با بهره گیری از ظرفیت خیران و مراکز نیکوکاری کارآفرینی، فضای کسب و کار برای حدود ۱۰۰ مددجوی کرمانشاهی به صورت رایگان تامین و یا تعمیر شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه یادآور شد: همچنین در سال گذشته با همکاری و همراهی خیران، 37 مددجوی تحت حمایت در استان از آموزش های رایگان فنی و حرفه ای و مهارت آموزی بهره مند شدند.

محسن رخصی با اشاره به اینکه کمیته امداد به کارفرمایانی که مددجویان تحت حمایت را به کارگمارند بسته های تشویقی اعطا می کند، تاکید کرد: همچنین در سال گذشته زمینه کاریابی و اشتغال پایدار 182 مددجوی کرمانشاهی بدون پرداخت بسته های تشویقی به کارفرمایان خیر و نیک اندیش فراهم شده است.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید