امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۱۴۱۹
گزارشگر : ۸۰
ابراهیمی، خیر و حامی ایتام:

کمک به ایتام زندگیمان را متحول می کند

(سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۳۴

یکی از حامیان فعال گفت: مشکلاتم را با نذر یتیم رفع کرده ام و به دوستان و آشنایان نیز این نذر را توصیه کرده ام و نتیجه گرفته اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ جهانگیر ابراهیمی در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: اگر من یا هرکس دیگری به محروم و یا نیازمندی کمک می کنیم، باید این کار را وظیفه خود بدانیم.

وی ادامه داد: زمانی مشکل فقر در جامعه حل می شود که همه ما خود را در برابر محرومیت و نیازمندی دیگران بی تفاوت ندانیم.

این حامی اضافه کرد: استاندار والی استان و فرماندار والی شهرستان است، مسئولان استان باید کارسازی کنند و افراد دارای توان مالی را به صحنه بیاورند تا مشکلات نیازمندان حل شود.

وی تصریح کرد: فعالان صنعتی، اقتصادی، تولیدی و ... همه و همه باید به مسئولیت اجتماعی خود عمل کنند و فکر نکنند که کمک به محرومان و ایتام یک کار تشریفاتی و یا تفننی است بلکه این مسئولیتی اجتماعی است که به دوش همه ماست.

ابراهیمی توضیح داد: در امور جاری به بیمه مراجعه می کنیم و می خواهیم تا اموالمان را بیمه کند ولی نباید از بیمه کمک به محرومان غافل شویم، بدانیم اگر در شرکت های بیمه ای بیمه شدیم، آنها بخشی از ضرر وارده را جبران می کنند ولی کمک به ایتام و نیازمندان ما را در برابر حوادث بیمه می کند و مانع از بروز بلایا می شود.

وی تأکید کرد: باید اقشار مختلف جامعه به خصوص فعالان عرصه های مختلف به این مفهوم برسند که در برابر استفاده از این آب و خاک و سایر مواهب آن، باید تکلیف و سهم اجتماعی خود را اداء کنند.

این حامی فعال یادآورشد: مشکلاتم را با نذر یتیم رفع کرده ام و به دوستان و آشنایان نیز این نذر را توصیه کرده ام و نتیجه گرفته اند.

شایسته ذکر است که این حامی علاوه بر حمایت از ایتام، افراد مختلفی را برای حمایت از ایتام و نیازمندان دعوت و همواره تلاش دارد تا سفره انفاق و نیکوکاری را در میان اقوام و دوستان خویش گسترش دهد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید