امروز شنبه ,۲۸ فروردین ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۱۳۹۳
گزارشگر : ۷۸
فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی:

مشارکت کارکنان در پویش ایران مهربان یک تکلیف سازمانی است

(دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۱۰

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی مشارکت کارکنان در طرح پویش ایران مهربان را یک تکلیف سازمانی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، سردار ابوالقاسم چمن در جلسه پویش ایران مهربان دستگیری از یتیم و ساختن سرپناه را از اعمال ارزشمند نزد خداوند تبارک‌وتعالی برشمرد و گفت: کمک به ایتام در ماه مبارک رمضان و ماه‌های دیگر، یک درس و یک فریضه خداپسندانه محسوب می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه دستگیری از ایتام به‌عنوان یک وظیفه بر دوش همه است، افزود: بر اساس تعلقات دینی و الهی دستگیری از ایتام و فرزندان محسنین امروز تکلیف همه است.
وی در ادامه پیوستن به پویش ایران مهربان را با توجه به شرایط کشور و اعمال تحریم‌ها را یک ضرورت مهم برشمرد و افزود: جنگ امروز دشمن بر سر سفره‌های مردم است تا مردم را از انقلاب و نظام ناامید کنند.
 سردار چمن به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) امیدآفرینی را جهاد برتر عنوان کرده‌اند و امروز ما باید با همدلی و مشارکت در این طرح، زمینه امید را در بین محرومان فراهم کنیم.
وی گسترش تعاملات با کمیته امداد و استفاده از ظرفیت‌ها و تجربیات این نهاد را امری مطلوب در جذب حامی عنوان کرد و گفت: برای افزایش مشارکت از فضای مجازی سپاه نیز استفاده شود.
وی خاطرنشان کرد: جذب حامی در دستور کار جدی این نهاد قرار گیرد تا در 21 ماه مبارک رمضان، شاهد جذب 12 هزار حامی برای ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان باشیم.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید